ATRAKCJE

Państwa potrzeby są dla nas firmowym fundamentem, dlatego skupiamy się na zaproponowaniu możliwie jak najbardziej przekrojowej oferty. Właśnie z tego względu, na stoisku proponujemy interesujące konkursy, starannie zaplanowane, zajmujące atrakcje oraz gry. Pragniemy dostarczać wspaniałych uciech i okazji do śmiechu, dlatego wszystkie ciekawostki podlegają dokładnej selekcji, by razem tworzyć skondensowaną dawkę znakomitej zabawy! Chcemy, żeby wizyta na stoisku była szansą na aktywny relaks, samodzielnie lub w towarzystwie.

W naszej ofercie znajdą Państwo, między innymi, popularną i lubianą przez rzeszę osób grę – dart, która polega na rzucaniu specjalnymi lotkami do odpowiednio ustawionej tarczy. Im celniejszy jest rzut, tym lepiej. Niezwykle istotnym plusem tej gry jest jej rozpoznawalność. Ponadto, zasady są bardzo proste, więc ich przedstawienie nie wymaga skomplikowanych instrukcji czy dużej ilości czasu. Gra sprawia wiele radości, pozwala na dopingowanie uczestników i porównywanie między sobą otrzymanych wyników, dzięki czemu jednocześnie może być źródłem satysfakcji płynącej ze współzawodnictwa. Dart to gra sprawdzająca naszą celność i koncentrację.

Proponujemy Państwu również inne sławne zabawy, jak chociażby grę w golfa na stoisku, która podobnie jak dart, nie nastręcza trudności w zrozumieniu zasad i może być okazją do zorganizowania pasjonujących rozgrywek. Jednocześnie, to znakomita opcja dla osób, które preferują spokojne, stonowane gry. Golf bowiem jest szansą na przetestowanie własnej precyzji oraz umiejętności skupienia się na celu, a przy okazji, może być też wyśmienitą szkołą cierpliwości.

Nie zapomnieliśmy jednak także o miłośnikach nowoczesnych rozwiązań – na stoisku oferujemy popularne obecnie gry na Kinect, które są w stanie przenieść uczestników w zupełnie inny świat i dostarczyć im masę radości. Pełnymi garściami czerpiemy z nowoczesnej techniki, mając świadomość, że nasi klienci kochają tego rodzaju atrakcje. Harce z podobnymi grami to niezwykła przygoda, która może na długo pozostać w pamięci. Najwspanialsze jednak jest to, że w tym przypadku, najważniejsze narzędzie stanowi nasze własne ciało, więc potrzebne jest odpowiednie wyczucie. Właśnie dlatego, gry na Kinect to niesamowicie ciekawe, inspirujące doświadczenie.

Chcemy, żeby proponowane przez nas gry, konkursy i atrakcje na stoisku pozwoliły naszym klientom na chwilę zapomnienia. Właśnie dlatego, tak duże znaczenie ma dla nas ich dokładny dobór, by osoby o różnych gustach, upodobaniach i potrzebach mogły znaleźć coś, co będzie dla nich rzeczywiście interesującą rozrywką. Tak duża rozmaitość proponowanych przyjemności jest wyrazem naszej troski o Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobra zabawa dla każdego może mieć zupełnie inny charakter i w związku z tym, staramy się proponować szeroki arsenał atrakcji, z nadzieją, że odpowiemy na życzenia i wymagania naszych klientów.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydują się Państwo na bliższe poznanie naszej oferty i starannie przygotowanych propozycji!

OMDEXPO POLSKA Sp. z o.o.
Ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa
NIP: 5272863723

telefon 22 47 959 57
e-mail info@omdexpo.pl

NAPISZ DO NAS
ZADZWOŃ

mail

22 47 959 57

wykonanie