CATERING

Zaplanowanie spotkań towarzyskich o jakimkolwiek charakterze wymaga od gospodarzy ogromnego zaangażowania. Brak czasu często uniemożliwia nam samodzielne przygotowanie wszystkich atrakcji, zwłaszcza że rolą organizatorów jest również opieka nad gośćmi: zabawianie ich rozmową czy dopilnowanie integracji wszystkich uczestników przyjęcia. Z tego względu, warto zadbać o pomoc profesjonalistów w tej dziedzinie.

Nasza firma jest w stanie zaoferować Państwu usługi cateringowe. Dbamy o to, by serwowane dania odpowiadały preferencjom klientów, a jednocześnie były przyrządzane z wysokiej jakości produktów. Wierzymy, że smaczne jedzenie jest jednym z najważniejszych elementów udanej zabawy. Zamówione przekąski są przygotowywane „na miejscu”, dzięki czemu goście mogą cieszyć się ich pełnym smakiem. Wiemy, że zlecając nam organizację strony gastronomicznej przyjęcia, spotkania lub eventu, obdarzacie nas Państwo ogromnym zaufaniem, dlatego z determinacją poszukujemy nietuzinkowych pomysłów. Obok jakości i smaku podawanych potraw, troszczymy się także o kwestie wizualne – chcemy, żeby jedzenie kusiło swoim wyglądem i na długo pozostawało w pamięci.

Ponadto, proponujemy również usługi profesjonalnego barmana. Na życzenie gości może on przygotować drinki, z alkoholem lub bez, które jednocześnie będą cieszyły oko. Bar to obecnie bardzo popularna atrakcja, która cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników zabawy. Podobnie jak w przypadku cateringu, swoją uwagę kierujemy na różnego rodzaju nowości i niebanalne rozwiązania. Jesteśmy w stanie zapewnić także obsługę wyspecjalizowanego baristy, dzięki czemu istnieje możliwość przyrządzenia różnych rodzajów kawy. Zatrudnienie baristy to oryginalne urozmaicenie, ponieważ wiele osób jest fanami tego napoju. W naszej ofercie znajdą Państwo poza tym doświadczoną obsługę kelnerską, która stanowi bardzo ważną część oprawy przyjęcia lub eventu. Kelner powinien być czujny, pomocny oraz uprzejmy i jednocześnie sprawnie reagować na potrzeby gości.

Dbamy o to, by usługi były ze sobą kompatybilne i tym samym zapewniały klientom komfort. Stąd połączenie cateringu, serwisu kelnerskiego, barmańskiego oraz baristycznego. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaproponować gościom ciekawe atrakcje – możliwość skosztowania smacznego drinka lub wypicia pysznej kawy – oraz pomoc doświadczonych specjalistów. Kompilacja oferowanych usług została stworzona z myślą o osobach organizujących wydarzenie towarzyskie, które chcą mieć pewność, że korzystają z profesjonalnej asysty. Rozumiemy, że klientom zależy na tym, by ich spotkanie było udane i miło wspominane przez gości, w związku z czym, duży nacisk kładziemy na kwestię wysokiej jakości obsługi kelnerskiej, mając świadomość, że odpowiednie podejście pracowników to priorytet.

Naszym zdaniem kwintesencją udanej zabawy jest smaczne jedzenie, miła obsługa i dodatkowe bonusy, pozytywnie zwracające uwagę, dlatego właśnie w ten sposób skonstruowaliśmy naszą ofertę. Chętnie wspomożemy Państwa w organizacji różnego rodzaju wydarzeń!